Kosmetika

Pravdivý příběh proč přírodní kosmetika funguje až 10x více a proč se k ní v současnosti všichni vracejí

Bohužel jsme v minulosti udělali chybu, když jsme snažili vše vyrobit synteticky a pracovat pouze s jednou účinnou látkou. Takhle to v přírodě nefunguje. My jsme součástí přírody a i pro nás platí všechny přírodní zákony.

V přírodě se vždy jedná o komplexní řešení, kdy účinné látky již jsou přímo navázány na vhodné nosiče, které zajišťují jejich absolutní biologickou dostupnost. Tento synergický efekt umožňuje používat účinné látky v podstatně menším množství a  paradoxně s výrazně většími účinky. Použité přírodní nosiče zároveň brání alergickým reakcím, jelikož je náš organismus přirozeně zná.

Díky tomuto poznání pracujeme výhradně s přírodními produkty nebo jejich kvalitními extrakty, které nám zabezpečují přirozeně vysokou biologickou dostupnost účinných látek v našich produktech. Naše kosmetické výrobky se i od ostatních přírodních liší několika základními složkami. Používáme přírodní humátové kyseliny, používáme výhradně houbové  ß-glukany, které mají mnohem komplexnější strukturu než  ß-glukany rostlinné a nehrozí u nich, že jejich zdrojem budou GMO (genetický modifikované organismy) suroviny.