Kdo jsme a co děláme?

Myslíme si, že normální je být zdravý.

Již přes 15 let se zabýváme zdravou výživou a v posledních 10-ti letech specializací na medicinální houby. V poslední době začínají být léčivé houby populární a nejčastěji se dováží z Číny v podobě různých potravinových doplňků. Léčivé houby ale rostou i u nás a dají se tady i pěstovat. Jsou to ty samé houby, které obdivujeme v tradiční čínské medicíně. Právě proto jsme se rozhodli založit ukázkovou přírodní farmu, kde houby pěstujeme, pak je zpracujeme a vyrábíme z nich funkční obohacené potraviny. Tím máme pod kontrolou celý proces od růstu až po konečný produkt. Důležité je pro nás to, že houby jsou pěstovány přímo v přírodě na našich dřevinách nebo substrátech z ekologického zemědělství. Tím dosahujeme podstatně lepších možných účinků, neboť náš genom tyto houby historicky zná a je s nimi lépe schopen spolupracovat. Rovněž se tak chceme vyhnout možné kontaminaci produktů, která bývá dnes bohužel velmi častá.

Mimo jiné potravinami i houbami lze do těla doplnit velké množství živin, které dnes v běžné stravě chybí. Houby mají navíc podobné nebo i vyšší léčebné účinky než bylinky.

Rádi bychom šířeji představili léčebné houby v médiích a na to navázali sériemi již plánovaných přednášek. Fakticky tuto cestu již praktikujeme jako odborní spolupracovníci a praktici na klinikách v Praze, kde umíme konkrétně poradit při různých typech onemocněních.

Z odborného vědeckého hlediska se věnujeme epigenetice a naturopatii.

Naši terapeuti :

Ing . Přemysl Jirák

Profesně se specializuje na epigenetiku a imunomodulaci v rámci celostní medicíny. Věnuje se mykoterapeutické praxi na klinice přírodní medicíny v Praze a dále pak odbornému výzkumu a praktickému využití medicinálních hub ve spolupráci s vysokými školami a Akademií věd ČR.

Vedle toho je současně i pěstitelem medicinálních hub na farmách ve volné přírodě a koordinátorem cílených sběrů těchto medicinálních hub v ekologicky čistých lokalitách.V současné době je hlavním odborným zástupcem a spolupracovníkem společnosti epicellife.cz.

Markéta Dvořáková

Specializuje se na léčebnou výživu, nutriční poradenství a epigenetickou výživu. Při analýze stravování odhaluje nutriční nedostatky, které ovlivňují  naše zdraví, vitalitu.  Přednáší a vede kurzy zdravé výživy. V naší společnosti pracuje s klienty a vyvíjí nové typy funkčních potravin, kde využívá své zkušenosti k dokonalé symbióze použitých potravin. Spolu s inženýrem Jirákem poskytuje zájemcům osobní odborné konzultace.

 V případě Vašeho zájmu o osobní konzultaci použijte tento formulář k rezervaci termínu a my Vás budeme následně  kontaktovat. Hezký den !

 Rezervační formulář k osobní konzultaci:

Jméno a příjmení:

E-mail:

Telefon:

Datum:
[datetime datetime-72 date-format:mm/dd/yy time-format:HH:mm min-hour:9 max-hour:16 step-minute:60 change-month no-weekends]

Problém ke konzultaci:

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]